Opinie kursantów

Opinie kursantów

2015-12-08T21:00:35+00:00

24 komentarze

 1. Aleksandra Kmita-Wiechecka 2 kwietnia 2014 at 12:32 - Reply

  Nauka w Piccadilly to przyjemność. Atmosfera jest przyjazna i sprzyja otworzeniu się i mówieniu po angielsku, co jest przecież najtrudniejsze. Na zajęciach nie trzymamy się kurczowo książki i dyskutujemy o bieżących wydarzeniach i trendach. A Pani w sekretariacie jest najmilsza na świecie

 2. Tomek 2 kwietnia 2014 at 12:32 - Reply

  Już w kilku różnych kursach językowych uczestniczyłem, wiec jakieś zdanie na ten temat mam.
  Do Picadilly uczęszczam od kilkunastu miesięcy. To, co mnie przekonuje to:
  1. nacisk na szybkie słowo mówione, które w codziennym życiu jest najczęściej wykorzystywane;
  2. praca w małych grupach, odpowiednio dostosowanych do poziomu zaawansowania;
  3. kierowanie uwagi lektora na osoby „niewyrabiające”;
  4. elastyczne sposoby finansowania nauki;
  5. koleżeńska, luźna atmosfera w ośrodku;
  Na minus działa brak własnego parkingu – to jest problem w centrum miasta.
  Pomimo to, polecam serdecznie.

 3. Grażyna 2 kwietnia 2014 at 12:33 - Reply

  Polecam szkolenia firmowe. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra. Bardzo miła atmosfera.

 4. Anetta 8 kwietnia 2015 at 18:50 - Reply

  Zajęcia w Piccadilly to sama przyjemność. Kadra jest bardzo profesjonalna a atmosfera na lekcjach powoduje, że nikt nie wstydzi się mówić po angielsku, nawet jeśli nie zawsze wychodzi perfekcyjnie. Fajne jest także to, że poza książką poruszane są inne tematy oraz ćwiczone są dialogi „z życia wzięte” np. w podróży czy u lekarza.Gorąco polecam.

 5. Sylwia 27 maja 2015 at 17:56 - Reply

  Nie zamieniłabym tej na inną szkołę, ta jest po prostu najlepsza.

 6. Zbyszek 28 sierpnia 2015 at 12:34 - Reply

  Bardzo fajna metoda nauki, przełamująca lęki przed mówieniem. Grupa bardzo szybko się integruje i szybko mija obawa i wstyd jeśli popełni się jakiś błąd. Zajęcia prowadzone przez specjalnie dobranych lektorów nigdy nie nudzą, wręcz przeciwnie, dwie godziny mijają bardzo szybko w przyjemniej atmosferze. Wielka w tym zasługa prowadzących, którzy poza profesjonalizmem maja to coś, co powoduję że za zajęciami tęskni się podczas wakacji. No i oczywiście ukłony w stronę Pani z sekretariatu – z pewnością najsympatyczniejsza sekretarka jaką znam 🙂 Polecam tą szkołę z czystym sumieniem.

 7. Kasia W. 5 czerwca 2016 at 23:25 - Reply

  Polecam tę szkołę zarówno jako uczestniczka jednego z kursów, jak i matka dziecka uczącego się w Piccadilly. Nauka w tej szkole zaowocowała uczestnictwem córki w olimpiadach języka angielskiego. Bardzo fachowa kadra, doskonale przygotowana merytorycznie, wprowadza przyjemną i swobodną atmosferę, która sprawia, że zarówno ja jak i córka chętnie uczestniczymy w zajęciach. Po raz pierwszy nie boje się mówić w obcym języku, pewnie to zasługa metody nauczania w tej szkole.

 8. Andrzej 6 czerwca 2016 at 21:57 - Reply

  Nie będę się rozpisywał, powiem krótko. Podjęcie decyzji o nauce języka angielskiego w szkole Piccadilly było mądrą decyzją.
  Po niespełna 2 latach nauki czuję się już w angielskim całkiem dobrze a przecież będzie jeszcze lepiej.

 9. Joanna 16 czerwca 2016 at 09:03 - Reply

  To jest mój trzeci kurs języka angielskiego, a jednocześnie trzecia szkoła, wiec mogę śmiało porównywać i oceniać. Podczas czterech semestrów nauki w Piccadilly miałam również okazję mieć zajęcia z różnymi lektorami i każdy z nich jest rewelacyjny. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak świetnie dobranej i profesjonalnej kadry. Całkowicie pozbyłam się bariery językowej i śmiało komunikuje się w języku angielskim. Gorąco polecam!

 10. Izabela 21 czerwca 2016 at 09:30 - Reply

  Bardzo profesjonalna szkoła. Świetni lektorzy, miła atmosfera oraz indywidualne podejście sprawiają, że nauka przychodzi łatwo i co ważne miło oraz bezstresowo. Nacisk na mówienie powoduje pozbycie się bariery a tematy dyskusji (dosłownie o wszystkim) zwiększają zasób słownictwa z każdej możliwej dziedziny. Gorąco polecam.

 11. Anna 21 czerwca 2016 at 14:50 - Reply

  Super szkoła. Kursy profesjonalne i na luzie, sama przyjemność z nauki.

 12. Piotr 23 czerwca 2016 at 21:16 - Reply

  Witam, polecam wszystkim szkołę językową Piccadilly.Profesjonalne nauczanie, super atmosfera,idealny dla każdego plan nauczania.Naprawdę warto. POLECAM POLECAM POLECAM . Idealne miejsce aby nauczyć się języka jakiego chcesz.

 13. Kamil 23 czerwca 2016 at 21:28 - Reply

  Szkoła Piccadilly jest wspaniała, warto się tutaj uczyć,ale należy też pamiętać o samodzielnej nauce:) Polecam nauczycielkę Klaudię, ponieważ jest kompetentną osobą na odpowiednim stanowisku i zachęcam do nauki w Piccadilly.

 14. Beata 23 czerwca 2016 at 21:40 - Reply

  Wybór tej szkoły to jedna z najlepszych decyzji jakie można podjąć. Uczę się od roku tutaj języka angielskiego i jestem zadowolona z wyboru szkoły.Atmosfera w trakcie zajęć jak i styl nauczania gwarantują efekt który zadowoli największego wybrednego ucznia. Gorąco polecam Piccadilly :)))

 15. Maria 23 czerwca 2016 at 21:42 - Reply

  Szkoła the best, teacher Klaudia the best, szef the best. Najlepszy wybór w moim życiu

 16. Kacper 23 czerwca 2016 at 22:05 - Reply

  Dzięki spotkaniom w szkole Piccadilly udało mi się zaliczyć maturę z j.angielskiego z wynikiem !00%, duży nacisk jest kładziony na rozmowę co owocuje podczas części ustnej na maturze i pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu. Szczerze polecam tą szkołę.

 17. Kacper 23 czerwca 2016 at 22:07 - Reply

  Dzięki spotkaniom w szkole Piccadilly udało mi się zaliczyć maturę z j.angielskiego z wynikiem 100%, duży nacisk jest kładziony na rozmowę co owocuje podczas części ustnej na maturze i pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu, a sam egzamin jest czystą przyjemnością. Na spotkaniach można zetknąć się z różnymi typami akcentów co na pewno pomoże w późniejszych kontaktach z obcokrajowcami.

 18. Ela 23 czerwca 2016 at 22:43 - Reply

  Szkoła daje możliwości rozmowy w języku obcym na wiele różnych tematów, niekoniecznie związanych z tematami w książce. Nauczyciele dają możliwość rozmowy na te tematy, które są dla uczestników najważniejsze na podstawie dyskusji opartej na przygotowanym przez nauczyciela tekście. Pozwala to na lepsze zapoznanie się ze słownictwem potrzebnym np. w pracy.

 19. Asia 23 czerwca 2016 at 22:53 - Reply

  Szkoła warta polecenia. Lektorzy na wysokim poziomie prowadzą zróżnicowane lekcje uwzględniając potrzeby grupy i indywidualne. Atmosfera pozwala na złamanie blokady językowej. Warto spróbować jeśli chcesz uczyć się efektywnie, bez stresu, poznając interesujących ludzi w czasie integracji 🙂

 20. Ola 23 czerwca 2016 at 23:32 - Reply

  Szkoła jak najbardziej warta polecenia. Z całą pewnością zawitam tutaj ponownie. Lektorzy, zarówno Grzegorz jak i Tomek dają z siebie wszystko i zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie, przez co mój poziom języka angielskiego jest znacznie wyższy! Atmosfera w szkole również świetna!

 21. Kama 24 czerwca 2016 at 00:02 - Reply

  Słomiany zapał. Na pewno to znacie, z samego początku z zapałem lgniecie do czegoś niczym lep. Pierwszy miesiąc, drugi, trzeci… wkrada się „codzienność” – coś, z czym musisz się zmierzyć przez pokonywanie własnych barier. „Dziś sobie odpuszcze, jak nie będzie mnie na jednych zajęciach nic się nie stanie” TAK. Tak będzie jeśli wybierzesz inną szkołę językową. NIE jeśli wybierzesz PICCADILLY. Jeśli kojarzysz naukę ze zmorą – powinieneś się tam wybrać. Jeśli uważasz, że jesteś „niereformowalny” i na wkładanie do głowy czegokolwiek za późno – powinieneś się tam wybrać. Jeśli uważasz, że nauka języków to tylko słówka i gramatyka – powinieneś się tam wybrać. Jeśli… masz jakieś „jeśli” to zawitaj, poznaj i … zostań na dłużej. A uwierz mi, nie będziesz żałował. Kiedy Twój poziom będzie zbliżał się do C2 nadal będziesz szukał powodów by tu zostać.

 22. Robert 14 lipca 2016 at 17:55 - Reply

  Będę pisał, krótko i na temat… z moim poziomem angielskiego było słabo, mało pewności siebie, brak pomysłu jak ogarnąć temat. Od momentu gdy zacząłem uczeszczać na zajecia poczyniłem przeogromny progress a to wszystko dzięki świetnemu prowadzącemu, niesamowitej atmosferze i pomysłowych zajeć, ktore za każdym razem wprowadzają coś nowego a jednoczenie na tyle powtarzalnego w swojej odmienności, iż pozwoliło mi poprawić pewność wymowy, słownictwo jak również wiedzę ogólną.

  Serdecznie polecam. na pewno wróce.

 23. Przedszkole nr 5 w Bełchatowie 13 listopada 2016 at 12:55 - Reply

  Serdeczne podziękowania za zorganizowanie zajęć z języka angielskiego dla dzieci 4 letnich w naszej placówce. Dzięki Państwa zaangażowaniu nasze maluszki mogą osłuchać się z językiem, poznać nowe słowa a przede wszystkim świetnie się bawić. Pani lektorka ma świetne podejście do dzieci i zapewnia im moc nowych atrakcji na kolejnych zajęciach. Dziękujemy właścicielom za wspaniałomyślność.
  Dzieci z grupy „Tygryski”, wychowawcy i rodzice.

 24. KK 4 października 2017 at 18:27 - Reply

  Polecam obóz językowy dla dzieci organizowany przez Piccadilly. Oprócz zajęć z języka angielskiego było mnóstwo innej rozrywki, tak że dziecko nie miało ani ochoty, ani czasu na krótka rozmowę z rodzicami:-). Nie miało również czasu zatęsknić za domem i płakać do słuchawki jak to bywało w przypadku poprzednich koloni, których organizatorem nie była szkoła językowa. Świetne warunki pobytowe oraz bardzo przystępna cena sprawiły, że i dziecko i rodzice zachwyceni.

Leave A Comment

fifteen − six =

Facebook
Facebook